هویت  همیشه مفهومی مهم، چند وجهی و پر از سوال بوده اما خیلی از ما نسبت به آن آگاه نیستیم و ناآگاهانه و با نقش تحمیلی از اطرافیان هویت را پذیرفته ایم.
بحران هویت در هر سنی ممکن است رخ بدهد و تو را از کامفورت زون بیرون بکشد، درگیر هزار سوال کند، هزار مسئله‌ای که قبلا به چشم نمی‌آمده. این روزها هم سراغ من آمده و همه چیز برایم رنگ تردید و سوال گرفته، سوال‌هایی عمیق با جواب‌هایی سخت. نمی‌دانم کدام بخش هویت خودخواسته است و کدام بخش اجباری، کدام بخش الویت بیشتری دارید. اصلا تعریف دقیق هویت چیست.
از آدم های زیادی این سوال را پرسیدم و برای خیلی‌ها این مفهوم در هیاهوی زندگی گم شده بود، روزمرگی دنیای‌شان را پر کرده بود و فرصتی برای فکر به این ها نیست. دلم خواست این‌‌جا از شما هم بخواهم برایم از هویت بگویید؛ معنایش، اهمیتش، چطور باید پیدا کرد و به نظرتان این وبلاگ چقدر نشان دهنده‌ی هویت من است؟

جواب هایتان برام مهم و ارزشمند است، لطفا برام بنویسید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش آنلاین محصولات سبز 青春年少時 انتظار زوفا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قـایـق ڪـاغـذے پرسش مهر ۱۹ نمایندگی فروش خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی ساخت و ساز یک زندگی -مهدی-احمدوند-جنون